Najnowsze informacje o projekcie

Znamy laureatów Konkursu Cybernautów!

26.04.2017
Informujemy, że zakończyły się obrady komisji w ramach pierwszej edycji 🚀Konkursu Cybernautów🚀.

Bardzo się cieszymy, że tak wiele szkół kontynuowało tematy cyberbezpieczeństwa, reagowania na zagrożenia w sieci oraz bezpiecznego korzystania z internetu i TIK. Cieszymy się, że temat edukacji medialnej jest tak ważny w Waszych szkołach! Spośród przesłanych zgłoszeń komisja wyłoniła trzech laureatów oraz dodatkowo przyznała dwa wyróżnienia.

Oto nasi laureaci :
🏆
I MIEJSCE  Gimnazjum Nr 1 w Rabie Wyżnej
🏆 II MIEJSCE  Szkoła Podstawowa im. ks. bpa. Franciszka Jaczewskiego w Górkach-Grubakach
🏆 III MIEJSCE  Szkoła Podstawowa Nr 8 w Cieszynie
✨ Wyróżnienia trafiają do: Gimnazjum im. prof. Jerzego Kondrackiego oraz Szkoły Podstawowej w Cmolasie.  Wszystkim laureatom Konkursu gratulujemy!

Przy wyborze laureatów Komisja nie uwzględniała poziomu edukacyjnego szkoły. Podczas oceny Jury brało pod uwagę: oryginalność inicjatywy, zaangażowanie różnych grup społeczności szkolnej oraz jakość i estetykę zgłoszonej relacji.

Co dalej?
– Z laureatami i wyróżnionymi szkołami skontaktujemy się bezpośrednio w celu przekazania nagród.
– Wszystkie szkoły biorące udział w konkursie otrzymają elektroniczne zaświadczenia o udziale w konkursie. Zaświadczenia prześlemy drogą mailową.
– W ramach Konkursu tworzymy Bazę Dobrych Praktyk. W tym celu skontaktujemy się z wybranymi szkołami, aby poznać szczegóły działań, jakie miały miejsce w Waszych placówkach. Chcemy, by wszystkie szkoły miały szansę zainspirować się Waszymi działaniami!:)

Jesteśmy pod wrażeniem różnorodności zrealizowanych przez Was akcji oraz zaangażowania uczniów, nauczycieli i rodziców! Jeszcze raz GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kontynuowania swoich działań w zakresie edukacji medialnej.

Czytaj również

10.04.2017

Zapytanie ofertowe: szukamy ośrodka szkoleniowego

W związku z realizacją projektu „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” finansowanego ze środków Ministra Edukacji Narodowej, Fundacja Nowoczesna Polska ogłasza zapytanie ofertowe na wynajem ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego…
28.04.2017

Rusza kolejna edycja Konkursu Cybernautów!

Czy nadal interesuje Ciebie temat edukacji medialnej, cyberbezpieczeństwa i reagowania na zagrożenia? Zapraszamy wszystkie szkoły zgłoszone do projektu  do wzięcia udziału w drugiej edycji Konkursu Cybernautów! Zorganizujcie w swojej szkole akcję promującą wiedzę…