Najnowsze informacje o projekcie

Zapytanie ofertowe: szukamy ośrodka szkoleniowego

10.04.2017

W związku z realizacją projektu „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” finansowanego ze środków Ministra Edukacji Narodowej, Fundacja Nowoczesna Polska ogłasza zapytanie ofertowe na wynajem ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego wraz z obsługą cateringową w związku z realizacją szkolenia trenerskiego.

Do postępowania zostaną dopuszczone wszystkie oferty dotyczące całości zamówienia. Oferta powinna być podpisana i dostarczona e-mailem na adres cybernauci@nowoczesnapolska.org.pl lub przesłana za pośrednictwem poczty (na adres ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125, 00-514 Warszawa). Oferty należy składać do 30 kwietnia 2017. Wybór oferty nastąpi do dnia 15 maja 2017 r.

Szczegóły zapytania są dostępne w załączniku.

Znamy laureatów Konkursu Cybernautów!

Informujemy, że zakończyły się obrady komisji w ramach pierwszej edycji 🚀Konkursu Cybernautów🚀. Bardzo się cieszymy, że tak wiele szkół kontynuowało tematy cyberbezpieczeństwa, reagowania na zagrożenia w sieci oraz bezpiecznego korzystania…