Najnowsze informacje o projekcie

Czas start! 🌀 Rusza już IV Konkurs Cybernautów 🌀 Gotowi do działania?

22.05.2018
Działaj w swojej szkole i weź udział w IV edycji Konkursu Cybernautów! Na Wasze zgłoszenia czekamy do końca września 2018 roku.

Szkoły, które ukończyły warsztaty prowadzone w ramach projektu „Cybernauci” mają szansę na udział w IV edycji Konkursu Cybernautów i wygranie sprzętu elektronicznego. Czekamy do 30 września 2018.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zadaniem konkursowym jest zorganizowanie w szkole działań promujących świadome korzystanie z internetu i technologii informacyjno-komunikacyjnych. Prześlijcie nam relację, w której opiszecie swoje działania i uzupełnijcie ją zdjęciami i filmami – pokażcie w atrakcyjny sposób, jak bardzo chcecie być bezpieczni w sieci.

Krok po kroku:
  • Zapoznaj się z regulaminem konkursu.
  • Zorganizujcie dodatkowe działania, mające na celu promocję bezpiecznego korzystania z sieci i nowych technologii i angażujące wszystkie grupy objęte projektem: uczniów, nauczycieli i rodziców. W prowadzonych działaniach warto korzystać z materiałów edukacyjnych stworzonych przez fundację.
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy, w którym opiszecie swoją inicjatywę.
Szukacie inspiracji?

Ciągle poszerzamy naszą bazę Dobrych Praktyk, w której publikujemy opisy działań konkursowych jakie zostały przeprowadzone w poprzednich edycjach konkursu.  Szukaj inspiracji : https://cybernauci.edu.pl/dobre-praktyki/


Konkurs jest realizowany w ramach projektu „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” finansowanego ze środków Ministra Edukacji Narodowej.

Czytaj również

07.05.2018

🏆 Wyniki III Konkursu Cybernautów

W ramach III Konkursu Cybernautów w szkołach: odbywały się spektakle, pokazy filmów,  warsztaty dla dzieci, rodziców i seniorów, konferencje dla całej społeczności lokalnej, konkursy plastyczne i literackie, a nawet wspólne…
04.06.2018

Co słychać u Cybernautów?

Czy wiecie, że to już trzeci rok realizacji projektu "cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci"? Od września 2016 roku prowadzimy warsztaty dla szkół w całej Polsce, poruszamy…