Najnowsze informacje o projekcie

Rekrutacja Trenerek i Trenerów zakończona

06.06.2016

Gratulujemy przyszłym Trenerkom i Trenerom projektu „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”.

Wybór był trudny a kwalifikacje kandydatów bardzo wysokie. Wybraliśmy 40 osób z całej Polski, które jako Emisariusze Bezpiecznego Internetu będą prowadzić warsztaty w szkołach dla uczniów i uczennic, rodziców oraz nauczycieli. Kolejnym etapem projektu jest siedmiodniowe szkolenie, podczas którego uczestnicy wzmocnią swoje kompetencje trenerskie oraz te z zakresu bezpieczeństwa w sieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zgłosiły się do projektu. Tym, które się nie zakwalifikowały życzymy powodzenia w przyszłorocznym naborze.

195109250_147a01b9d1_z-1

Partner projektu: Collegium Civitas

Patronat honorowy: Ministerstwo Cyfryzacji, Rzecznik Praw Dziecka, Ośrodek Rozwoju Edukacji.

Projekt dofinansowano ze środków: Ministra Edukacji Narodowej.

Czytaj również

03.06.2016

Cybernauci wyruszyli

2 czerwca w Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się wydarzenie "Cybernauci na start!", którym zainaugurowaliśmy wieloletni projekt "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci". Skierowany jest on do osób pracujących…
16.08.2016

Emisariusze Bezpiecznego Internetu

Po miesiącach przygotowań, kilkuetapowej rekrutacji, trudnych decyzjach selekcyjnych, na początku sierpnia spotkaliśmy się z zespołem trenerów i trenerek. To zespół 40 osób, które mają doświadczenie w pracy z grupami warsztatowymi…