Najnowsze informacje o projekcie

Rejestracja nowych szkół chwilowo zamknięta

21.08.2018

Ze względu na duża liczbę szkół oczekujących na udział w projekcie, musieliśmy chwilowo zamknąć możliwość zapisów dla nowych szkół.

Zachęcamy do samodzielnego prowadzenia zajęć przy pomocy naszych materiałów edukacyjnych:

1/ Serwis edukacja medialna – zawiera pakiet scenariuszy z zakresu edukacji medialnej oraz cyberbezpieczeństwa. Scenariusze zostały opracowane przy współpracy ekspertów z dziedziny edukacji medialnej. Materiały są odpowiednie dla szkół wszystkich poziomów.
 www: https://edukacjamedialna.edu.pl/

2/ Materiały edukacyjne “Cybernautów” – tutaj znajdują się komiksy edukacyjne dla dzieci i młodzieży, scenariusze lekcji dla nauczycieli oraz test wiedzy dla rodziców.
www: https://cybernauci.edu.pl/materialy-edukacyjn

3/ Baza dobrych praktyk – w bazie znajdują się opisy działań realizowanych w szkołach w ramach konkursów Cybernautów. Baza jest ciekawym źródłem inspiracji do prowadzenia projektów wewnątrz jak i zewnątrz szkolnych.
www: https://cybernauci.edu.pl/dobre-praktyki/

4/ Katalog materiałów edukacyjnych – katalogu gromadzimy ogólnodostepne materiały edukacyjne z zakresu edukacji medialnej i bezpieczeństwa w sieci. Można tu znaleźć: quizy, gry, kolorowanki, filmy edukacyjne, piosenki, poradniki, scenariusze zajęć i wiele innych materiałów.
www: http://cybernauci.edu.pl/katalog/

Czytaj również