Najnowsze informacje o projekcie

Konkurs Cybernautów – trwają obrady jury

24.04.2018

Bardzo się cieszymy, że tak wiele szkół kontynuowało temat edukacji medialnej, cyberbezpieczeństwa i reagowania na zagrożenia w sieci, angażując swoją społeczność szkolną. Cieszymy się, że temat bezpieczeństwa w sieci jest dla Was tak ważny!

Teraz czas na jury!

Spośród przesłanych zgłoszeń jury wyłoni trzech laureatów, którzy otrzymają cenne nagrody rzeczowe do użytku szkolnego. Przy wyborze laureatów komisja nie będzie uwzględniała poziomu edukacyjnego szkoły. Podczas oceny komisja będzie brała pod uwagę: oryginalność inicjatywy, zaangażowanie różnych grup społeczności szkolnej oraz jakość i estetykę zgłoszonej relacji.

Wyniki  III Konkursu Cybernautów

Ze względu na długi weekend majowy wyniki konkursu ogłosimy 7 maja 2018 roku. Wyniki opublikujemy na stronie internetowej Cybernautów: www.cybernauci.edu.pl oraz na stronie fundacji nowoczesnapolska.org.pl. Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio.

Konkurs  jest realizowany w ramach projektu „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” finansowanego ze środków Ministra Edukacji Narodowej.

🏆 Wyniki III Konkursu Cybernautów

W ramach III Konkursu Cybernautów w szkołach: odbywały się spektakle, pokazy filmów,  warsztaty dla dzieci, rodziców i seniorów, konferencje dla całej społeczności lokalnej, konkursy plastyczne i literackie, a nawet wspólne…