Najnowsze informacje o projekcie

Patronat Rzecznika Praw Dziecka

15.01.2016

Nasze działanie „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” zostało objęte honorowym patronatem przez Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka.

„W XXI. wieku trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez Internetu – korzystamy z niego w pracy, podczas nauki, ale i dla rozrywki. Z jednej strony cyberprzestrzeń daje nieograniczone możliwości, jest bardzo cennym źródłem wiedzy, ale jednocześnie może stanowić zagrożenie. (…) Najnowsze aplikacje mobilne mogą być znakomitym wsparciem podczas nauki, ale uczniowie, a przede wszystkim nauczyciele muszą być świadomi,  że niewłaściwie wykorzystywane mogą stanowić zagrożenie.” – czytamy w piśmie, które otrzymaliśmy od Rzecznika.

Bardzo dziękujemy!

31.12.2015

Ruszamy z projektem!

„Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. W ramach projektu przygotujemy Program Szkoleniowy, który…
05.02.2016

Patronat Ministerstwa Cyfryzacji

Nasze działanie „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” zostało objęte honorowym patronatem przez Ministerstwo Cyfryzacji. Serdecznie dziękujemy!