Najnowsze informacje o projekcie

🏆 Wyniki IV Konkursu Cybernautów!!!

16.10.2018

W ramach IV Konkursu „Cybernautów” w szkołach odbyły się spektakle tematyczne (w niektórych grali nie tylko uczniowie, lecz także rodzice!), teleturnieje, debaty, koncerty, pogadanki i spotkania informacyjne. Przygotowano plakaty, ulotki, gazetki ścienne i informatory, nagrano filmiki. Uczniowie brali udział w konferencji prasowej, prowadzili lekcje dla młodszych kolegów, a także samodzielnie zaprojektowali gry edukacyjne i zagrali w nie! Ostatecznie wyłoniliśmy troje laureatów.

Oto nasi laureaci:

→ Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Kuczborku-Osadzie 🏆 

→ Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Wilkowie-Osiedlu 🏆 

→ Szkoła Podstawowa nr 9 w Zduńskiej Woli 🏆 

Gratulacje!

Przy wyborze laureatów Komisja nie uwzględniała poziomu edukacyjnego szkoły. Podczas oceny Jury brało pod uwagę: oryginalność inicjatywy, zaangażowanie różnych grup społeczności szkolnej oraz jakość i estetykę zgłoszonej relacji.

Bardzo dziękujemy wszystkim szkołom, które zgłosiły się do IV Konkursu „Cybernautów”. Wybór był naprawdę trudny! Jesteśmy pod wrażeniem przeprowadzonych przez Was działań!

Co dalej?
– Z laureatami skontaktujemy się bezpośrednio w celu przekazania nagród;
– Wszystkie szkoły biorące udział w konkursie otrzymają elektroniczne zaświadczenia o udziale w konkursie. Zaświadczenia prześlemy drogą mailową;
– W ramach Konkursu tworzymy Bazę Dobrych Praktyk. W tym celu skontaktujemy się z wybranymi szkołami, aby poznać szczegóły działań, jakie miały miejsce w Waszych placówkach. Chcemy, by wszystkie szkoły miały szansę zainspirować się Waszymi działaniami!

Jeszcze raz GRATULUJEMY wszystkim uczestnikom i zapraszamy do kontynuowania swoich działań w zakresie edukacji medialnej.

Zapraszamy również do udziału w ostatniej V edycji Konkursu Cybernautów! Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy do końca listopada przez formularz zgłoszeniowy.

Czytaj również

01.10.2018

Konkurs Cybernautów!

Zakończyliśmy etap przyjmowania zgłoszeń w ramach IV konkursu Cybernautów, będącego częścią projektu "Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci". Dziękujemy za wszystkie przesłane relacje konkursowe! W ramach Konkursu…