Formularz rejestracyjny

Udział w projekcie jest bezpłatny – szkoły prosimy o zapewnienie sali z rzutnikiem oraz wydrukowanie dodatkowych materiałów dla uczestników zajęć.
W celu zgłoszenia swojej szkoły do udziału w projekcie, prosimy o wypełnienie poniższego formularza rejestracyjnego. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (22) 465 15 35 lub mailowo: cybernauci@nowoczesnapolska.org.pl.

Pola oznaczone * są wymagane!

Zespoły szkół powinny rejestrować każdą ze szkół osobno.

Numer telefonu oraz adres e-mail potrzebny jest nam jedynie w celu omówienia szczegółów szkoleń.

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Nowoczesna Polska (ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125, 00-514 Warszawa). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane są przetwarzane w zakresie niezbędnym do udziału w projekcie "Cybernauci - kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci". W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody adres e-mail zostanie wykorzystany także w celu przesyłania newslettera. Osobom, których dane są zbierane, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Więcej informacji w polityce prywatności.

Projekt „Cybernauci” jest finansowany ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej. Dane zawarte w formularzu oraz listy obecności uczestników warsztatów mogą być przekazane Ministerstwu w ramach sprawozdawczości i kontroli realizacji projektu.

*Pola obowiązkowe