Najnowsze informacje o projekcie

Zapytanie ofertowe: szukamy miejsca na szkolenie trenerskie

15.04.2016

W związku z realizacją projektu “Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” finansowanego ze środków Ministra Edukacji Narodowej, Fundacja Nowoczesna Polska ogłasza zapytanie ofertowe na wynajem ośrodka szkoleniowo-wypoczynkowego wraz z obsługą cateringową w związku z realizacją szkolenia trenerskiego.

Do postępowania zostaną dopuszczone wszystkie oferty dotyczące całości zamówienia. Oferta powinna być podpisana i dostarczona e-mailem na adres cybernauci@nowoczesnapolska.org.pl lub przesłana za pośrednictwem poczty (na adres ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125, 00-514 Warszawa). Oferty należy składać do 30 kwietnia 2016. Wybór oferty nastąpi do dnia 15 maja 2016 r.

Szczegóły zapytania są dostępne w załączniku.

20.03.2016

Patronat Ośrodka Rozwoju Edukacji

Nasze działanie „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” zostało objęte honorowym patronatem przez Ośrodek Rozwoju Edukacji. „Gratulujemy Państwu organizacji przedsięwzięcia poruszającego tak ważny temat. Internet to potężne…