Najnowsze informacje o projekcie

Odliczamy: jeszcze dwa tygodnie czekamy na Wasze relacje!

19.03.2018

Czy nadal interesuje Was temat edukacji medialnej, cyberbezpieczeństwa i reagowania na zagrożenia? Pamiętajcie o Konkursie Cybernautów!

Do końca marca 2018 r. czekamy na Wasze relacje konkursowe.  Prześlijcie relację z Waszych działań i pokażcie jak bardzo jesteście bezpieczni w sieci. Do wygrania: projektory multimedialne, aparaty cyfrowe i tablety.

• Przedmiotem prac konkursowych jest relacja z przeprowadzonych działań promujących bezpieczne korzystanie z internetu i technologiiinformacyjno-komunikacyjnych, w które zaangażowano całą społeczność szkolną: nauczycieli, uczniów i rodziców. Konkurs przeznaczony jest dla szkół, które wzięły udział w warsztatach projektu” Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci”.
  • Jak wziąć udział w Konkursie?
    Pochwalcie się tym, co robicie w Waszych szkołach i zainspirujcie innych do działania. Pokażcie w atrakcyjny sposób, jak bardzo chcecie być bezpieczni w sieci w Waszej szkole! Czekamy na relacje, w których opiszecie swoje akcje i uzupełnijcie ją zdjęciami lub filmami. Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem: formularza online

Trzymamy kciuki!