Najnowsze informacje o projekcie

Ponad 130 zasobów edukacyjnych w Katalogu Cybernautów

08.02.2018
Katalog materiałów edukacyjnych to bank ogólnodostępnych zasobów edukacyjnych z zakresu bezpiecznego korzystania z technologi informacyjno- komunikacyjnych oraz cyberbezpieczeństwa. Zebraliśmy już ponad 130 ogólnodostępnych zasobów edukacyjnych!

Katalog to narzędzie, przeznaczone dla osób, które poszukują materiałów dotyczących tematyki bezpieczeństwa w internecie oraz korzystania z narzędzi TIK. przygotowane przez różne organizacje pozarządowe, instytucje publiczne i firmy prywatne. Każdy materiał opisany jest kryteriami, obejmującymi m. in. adresatów, zakres tematyczny, licencje czy język publikacji, co pozwala na proste wyszukiwanie odpowiednich zasobów.

Powiększaj z nami nasz katalog!
  • Każda osoba może samodzielnie dodać własne materiały edukacyjne bez potrzeby rejestrowania się.
  • Wystarczy wejść na www.cybernauci.edu.pl/katalog i wybrać opcję Dodaj nowy materiał (po lewej stronie).
  • Materiał pojawi się na stronie projektu po akceptacji artykułu przez administratora strony. Buduj z nami Katalog materiałów edukacyjnych!

 

Wejdź na : www.cybernauci.edu.pl/katalog i znajdź potrzebne materiały edukacyjne!

Czytaj również

27.02.2018

Hate_Alert- Humanity in Action

Hejt_alert to prosta w obsłudze wtyczka do przeglądarki Google Chrome oraz Mozilla Firefox, która umożliwia za pomocą jednego kliknięcia myszki zgłoszenie nienawistnych treści. Każde zgłoszenie rozpatrujemy w ciągu 3 dni…