Katalog materiałów

• Rodzaj zasobów
    • poradniki
  • Tematyka
    • bankowość elektroniczna, bezpieczne hasła, bezpieczne strony internetowe, cyberprzemoc, dane osobowe, gry on-line, kontrola rodzicielska, marketing internetowy, media społecznościowe, mowa nienawiści, netykieta, niebezpieczne kontakty, pierwsze kroki w internecie, seksting, sieci bezprzewodowe, uzależnienie od internetu, wizerunek, zakupy w sieci

Bezpieczne media. Poradnik dla rodziców – Orange

Treściwy poradnik poświęcony bezpieczeństwu dzieci i młodzieży korzystających z mediów elektronicznych. Zawiera m.in. informacje dotyczące zabezpieczeń technicznych, które warto wykorzystać, oddając w ręce dzieci komputer, telefon lub tablet, porady dotyczące tego, jak razem z dzieckiem odkrywać świat gier, portali społecznościowych, transakcji online i całego bogactwa informacji, jakie oferuje światowa sieć.

Podobne materiały