Katalog materiałów

wróć do listy
  • Adresaci
    • dzieci i młodzież, nauczyciele, pozostali dorośli
  • Język
    • polski
  • Licencja
    • wszelkie prawa zastrzeżone
  • Rodzaj zasobów
    • filmy, gry, katalogi bezpiecznych stron, konkursy, poradniki
  • Tematyka
    • bezpieczne strony internetowe, cyberprzemoc, ochrona prywatności, programy antywirusowe, uzależnienie od internetu, wirusy, wyszukiwanie informacji, zabezpieczenia, zakupy w sieci, złośliwe oprogramowanie

Sieciaki – poznaj bezpieczny Internet – Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Strona internetowa, która prezentuje informacje na temat bezpiecznego korzystania z internetu, zagrożeń itp. poprzez przedstawienie fikcyjnych postaci dzieci. Znajdują się na niej materiały informacyjne w formie tekstowej, gry, animacje, audycje radiowe, filmy, czasopismo “SieWie”, konkursy, katalog BeSt oraz sklep z gadżetami rzeczowymi i multimedialnymi. Jest to również serwis społecznościowy dla dzieci i młodzieży w wieku 6-12 lat. Strona zawiera katalog bezpiecznych stron dla dzieci.

www: https://sieciaki.pl/

Podobne materiały