Katalog materiałów

• Rodzaj zasobów
    • artykuły, komiksy
  • Tematyka
    • bezpieczne aplikacje, bezpieczne hasła, bezpieczne strony internetowe, cyberprzemoc, media społecznościowe, modne zjawiska w internecie, nowe technologie, programowanie, seksting

Numa Numa – Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Magazyn o fenomenach Internetu i bezpieczeństwie online. Skierowany jest do młodzieży zainteresowanej rozwojem nowych technologii i Internetu, współtworzeniem wirtualnego świata, wykorzystywaniem możliwości, jakie daje sieć. To przewodnik po najnowszych trendach i rozwiązaniach oraz wyzwaniach związanych z bezpieczeństwem online. Każdy numer dostępny jest online oraz bezpłatnie dystrybuowany do szkół i bibliotek. Magazyn Numa Numa wydawany jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, a głównym partnerem projektu jest Fundacja Orange. Partnerami poszczególnych numerów są firmy, instytucje i organizacje działające na rynku IT i podejmujące działania na rzecz bezpieczeństwa młodych internautów.

W 2015 r. zaprzestano wydawania magazynu, ale warto zapoznać się z treściami archiwalnymi.

Podobne materiały

20.06.2016

Necio.pl – Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

Jest to projekt skierowany do najmłodszych internautów, dzieci w wieku 4-6 lat. Prowadzony jest przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę w partnerstwie z Fundacją Orange w ramach programu Komisji Europejskiej Safer…