Katalog materiałów

wróć do listy
  • Adresaci
    • dzieci i młodzież, nauczyciele, pozostali dorośli
  • Język
    • angielski, polski
  • Rodzaj zasobów
    • broszury, filmy, informacje, poradniki, raporty, ulotki
  • Tematyka
    • bezpieczne aplikacje, bezpieczne hasła, bezpieczne strony internetowe, dostrzeganie niebezpieczeństw, gry on-line, kontrola rodzicielska, nowe technologie, pierwsze kroki w internecie, zabezpieczenia

Mama, tata, tablet – Fundacja Dajemy dzieciom siłe

Kampania „Mama, tata, tablet” prowadzona przez Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, powstała z myślą o rodzicach dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Akcja przestrzega przed zbyt wczesnym i niekontrolowanym udostępnianiem dzieciom urządzeń elektronicznych, jak tablety czy smartfony. Autorzy kampanii wskazują jednocześnie kiedy i jak udostępniać media elektroniczne z pożytkiem dla rozwoju najmłodszych. Strona ma również wersję w języku angielskim.

www: http://mamatatatablet.pl/

Podobne materiały

Akademia NASK – Plik i Folder – NASK

Plik i Folder to bohaterowie projektu, który jest wynikiem współpracy NASK z Grupą Artystyczną Zygzaki. Te dwie fikcyjne postaci wprowadzają dzieci w wirtualny świat, tłumaczą jego podstawowe pojęcia, ostrzegają przez…