Katalog materiałów

wróć do listy
  • Adresaci
    • dzieci i młodzież, nauczyciele
  • Język
    • polski
  • Licencja
    • wszelkie prawa zastrzeżone
  • Rodzaj zasobów
    • artykuły, informacje, komiksy, konkursy, plakaty, prezentacje, quizy i zagadki, ulotki
  • Tematyka
    • cyberprzemoc, dane osobowe, kontrola rodzicielska, niebezpieczne treści, ochrona prywatności, programy antywirusowe, uzależnienie od internetu, wirusy, zabezpieczenia, złośliwe oprogramowanie

Bezpiecznie w internecie – Miejski Zespół Szkół nr 2 w Bolesławcu

Zebrana przez ZS nr 8 w Bolewsławcu baza gier i materiałów edukacyjnych z zakresu bezpieczeństwa w sieci. Gry sa odpowiednie i bezpieczne dla dzieci i młodzieży.
Strona z różnymi informacjami i materiałami poświęconymi bezpieczeństwu w internecie. Znajduje się tu wiele informacji o bezpieczeństwie w sieci, aktywnościach podejmowanych przez szkołę w tym zakresie oraz zasoby przygotowane przez uczniów i nauczycieli, np. plakaty, ulotki, quizy, prezentacje.

www: http://bezpiecznemzs2.blogspot.com/

Podobne materiały